Program pro školky a školy

Mezi naše portfolio spokojených zákazníků spadají také školy, školky, různé zájmové kroužky či skupiny a další instituce, kterým nabízíme pravidelné nebo i jednorázové závozy zdravých potravin.

Objednat si tak můžete z více než 10 000 položek, včetně čerstvých potravin jako např. pečivo, mléčné a další chlazené výrobky značek Kalma, Sunfood, Milko, Amunak, AlfaBio a spousty dalších. Objednávat lze samozřejmě i veškeré trvanlivé potraviny, které znáte z naší prodejny – kaše, obiloviny, dochucovadla, těstoviny, koření, čaje, tinktury a mnoho dalšího.

Vybrané zboží vám dovezeme na místo určení ve vámi zadaný čas. Pokrýváme oblast Pardubic, Chrudimi, Slatiňan, Heřmanova Městce, Orle, Kočí a dalších obcí v okolí.

Pokud tedy chcete u dětí zvýšit zájem o zdravý životní styl, není nic jednoduššího než nás kontaktovat a domluvit se na spolupráci.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na telefonních číslech +420 737 329 825 a +420 774 273 454 nebo e-mailu info@biopohanka.cz, kde vám také sdělíme bližší informace o možné spolupráci.