Vitestin – pro aktivní péči o vaše střeva

Vitestin – pro aktivní péči o vaše střeva

Na prodejnách zdravé výživy BioPohanka můžete zakoupit doplněk stravy Vitestin. Jedná se o jedinečný bylinný nápoj, který díky svému složení aktivně pečuje o sliznice zažívacího ústrojí, zejména poté v oblasti tenkého a tlustého střeva a obnovuje jejich přirozenou funkčnost. Vitestin je vhodný užívat v případě, že trpíte průjmy, idiopatickými střevními záněty, Crohnovou chorobou, nadýmáním, hemoroidy, ulcerózní kolitidou, dráždivým tračníkem či zácpou.

Bylinný nápoj s unikátním složením

Vitestin je vyráběn z jedinečné a harmonické kombinace bylin, bez přidaných látek, aromat a konzervantů. Bylinný nápoj tak obsahuje přibližně deset českých bylin, jejich květů, plodů, natí i kořenů. V jeho složení nalezneme i Aloe Vera, které doplňuje strukturu Vitestinu a jeho účinky na zažívání jsou obecně známé. V neposlední řadě je potřeba zmínit Ženšen podporující účinek Vitestinu. Kromě toho podporuje i vitalitu a regeneraci organismu.

Dávkování

Denní dávka = 1 sklenička Vitestinu (390 ml)

Doporučená délka kůry je 6–15 dní v závislosti na zdravotních problémech. Vitestin je nutné užívat každý den až do doby, než problémy odezní nebo se zlepší na vámi požadovanou úroveň. Při zlepšení je možné dávky upravit na 1× za dva dny a postupně až 1× za 14 dní. Vitestin je nelepší užívat hned ráno na lačno poklidným popíjením (není vhodné jej vypít na „ex“). Poté je doporučeno nechat nápoj alespoň hodinu působit v trávicím traktu a až poté se nasnídejte.

Běžnou zácpu nebo průjem s Vitestinem stabilizujete během několika dní. V případě Chronických nebo dlouhotrvajících problémů se pozitivní výsledky objevují během 10–30 dní. Ovšem je potřeba brát zřetel na to, že u každého Vitestin působí jinak a v prvních dnech užívání je možné, že se vaše problémy trochu zhorší, než začne docházet k postupnému odeznívání poblémů.