Přírodní kosmetika Boho Green Make-up

Přírodní kosmetika Boho Green Make-up
Boho Green Make-up

V BioPohance neprodáváme pouze zdravou výživu, ale zaměřujeme se i na přírodní kosmetiku. Proto v našich prodejnách najdete přírodní kosmetiku několika značek a jednou z nich je i Boho Green Make-up, která vyvíjí ekologické kosmetické výrobky s maximální, ohledem na životní prostředí.

Tato certifikovaná přírodní a organická dekorativní kosmetika zdobí a hýčká nejen české ženy již několik let. Značka Boho Green představuje to nejlepší, co si v přírodní kosmetice můžete dopřát. Navíc neobsahuje žádné parabeny, ani chemii. Produkty nejsou testovány na zvířatech a jsou veganské.

Skutečně přírodní kosmetika

Boho Green Make-up je kosmetika vznikla ve Francii a našla inspiraci především v bohémských a hippie trendech 60. a 70. let. Její výjimečnost spočívá v unikátním skloubením přírodní krásy a profesionální kvality, to vše za velmi příznivou cenu. Tato dekorativní kosmetika se skládá z rostlinných olejů a vosků, přírodních extraktů, éterických olejů a přírodních pigmentů. A ač je kosmetika zcela přírodní, tak si vás rtěnky, oční stíny i laky na nehty získají bohatou nabídkou různých odstínů a vynikajícími krycími schopnostmi.

Ohleduplnost k životnímu prostředí na prvním místě

Jako důkaz, že to značka myslí s ohleduplností k životnímu prostředí vážně, tak jsou i samotné obaly vyrobeny ekologických materiálů jako např. dřevo a papír pocházející z lesů s certifikací PEFC a FSC, které potvrzují použití materiálu získaných postupy trvale udržitelného lesního hospodářství. Kvalitu výrobků Boho Green Make-up dokazují také certifikáty Cosmébio a Slow Cosmétique, které kladou velmi přísné požadavky na výrobu přírodní kosmetiky. Společnost se mimo jiné angažuje v mnoha nadacích a přispívá na boj za ochranu životního prostředí.

Boho Green Make-Up logo

Proč zakoupit kosmetiku Boho Green?

  • Vynikající krycí schopnosti a dlouho trvající efekt
  • Výrobky na oči, rty a pokožku obsahují 99–100 % přírodních ingrediencí
  • Laky na nehty nesou označení 9–10 FREE – neobsahují toluen, formaldehydy, dibutylftaláty, formaldehydové pryskyřice, parabeny, xylen, kafr a kalafuny, benzofenon-1 a styren
  • Barvy jsou získané výhradně z přírodních pigmentů
  • Certifikáty Cosmébio a Slow Cosmétique
  • Ekologicky navržené obaly
  • Produkty BOHO Green nejsou testovány na zvířatech

Můžete mít i vy

Přírodní kosmetika Boho Green Make-up je distribuována kromě domovské Francie téměř v celé Evropě, ale i USA či Kanadě a stále expanduje. Pokud hledáte kvalitní alternativu ke konvenční kosmetice může být Boho Green Make-up skvělou volbou.

řasenka